רמפה מגשרת למכולה ימית אמצעית: - רמפה מגשרת להטענה ופריקת מכולות ימיות המוצבות באמצע נתמך. - הרמפה תוכננה לעבודה קשה ומאסיבית תוך התחשבות בכך שבמחזור חיים ממוצע מלגזות יעלו וירדו ממנה אלפי פעמים. - הרמפה בנויה מקורות אורך ורוחב מחוזקים עם חיפוי פח מחוספס. - לרמפה זוג שרוולים לקלשוני מלגזה המאפשרים את שינוע הרמפה והרכבתה ע"ג הנתמך. - הרמפה מתחברת לנתמך באמצעות זוג מצמדי המכולה האחוריים של הנתמך. - בקצה הרמפה מותקנת פלטה המגשרת לתוך המכולה. - מידות כלליות - 3050/2420 מ"מ. - עומס מקסימאלי מלגזה + מטען – 7,000 ק"ג - צבע יסוד ועליון בגוון ירוק. - בלעדי! הרמפה מאפשרת פריקת משטחים מהצד באמצעות מלגזה על הקרקע (אין צורך לטפס כל פעם עם המלגזה ברמפה שיפועית) להצעות מחיר, פרטים טכניים והזמנות: אסי Email: info@isrametal.com | Tel: 03-9655585 | 054-4888084קרא עוד


למפרט המלא                    להצעת מחיררמפה מגשרת:

רמפה מגשרת למכולה מיועדת להעמסה ופריקה של מכולות המוצבות על גבי נתמך סמי טריילר. מטרת הרמפה לייצר חיבור דמוי גשר היוצר מפלס אחיד, בין המכולה לבין מפלס הפריקה / העמסה. הגשר יוצר מעבר נוח למלגזה לצורך פריקה או טעינה של המכולה אל המחסן באמצעות משווה גובה או רמפת "עגמית".

עיקר השימוש ברמפת הגישור הוא יצירת משטח אחיד בין קונטיינר 20 רגל המוצב באמצע הנתמך לבין רמפת הפריקה/טעינה.

הרמפה תוכננה לעבודה מאומצת וקשה תוך התחשבות בכך שבמהלך יום עבודה מלגזה תעבור עליה עשרות פעמים.

הרמפה המקשרת מתחברת בצורה פשוטה למצמדי המכולה (טוויסטלוקים) האחוריים של הנגרר וניתן להתקין ולהסיר אותה מהנתמך באמצעות מלגזה.

לפרטים והצעות מחיר >