- בנית מכולות אשפה להנפה ע"י עגורן. - הנפה ע"י 4 אוזניים בפינות המכולה. - תכנון והתאמה בהתאם לדרישות הלקוח. - מתאים לכל סוגי הפסולת. להצעות מחיר, פרטים טכניים והזמנות: אסי Email: info@isrametal.com | Tel: 03-9655585 | 054-4888084קרא עוד               להצעת מחירמכולות אשפה:

מכולות אשפה מהוות פתרון פרקטי ואסתטי לאיסוף וניהול פסולת בסביבתנו. המכולות מיועדות למגוון סוגי פסולת כגון: פסולת תעשייתית, פסולת ביתית, פסולת בנין, פסולת ברזל וכדומה.

המכולות מיוצרות במגוון גדלים ותצורות והכל בהתאם לדרישות הלקוח.

כמעט מובן מאליו הוא, שמכולות אשפה הן מוצר בלתי נפרד מהתשתיות העירוניות והתעשייה המודרנית. מטרתן העיקרית היא לאסוף ולאחסן פסולת, על סוגיה השונים, באופן בטוח ויעיל. הן משמשות במגוון תעשיות ומקומות ציבוריים, כגון מפעלים, מרכזי בריאות, מרכזי קניות, מוסדות חינוך, מועצות אזוריות מרכזי בילוי ועוד. מכאן, שמכולות לאיסוף ופינוי אשפה תוכננו עם דגש על הפונקציונליות המרכזית שלהן: איסוף ואחסון כל סוגי הפסולת. הן מצוידות בפתחים רחבים ומנגנונים יעילים לשינוע הרמה והנפה של המכולה, מה שמקל על השימוש ומבטיח נגישות מקסימלית. בנוסף, רוב המכולות מעוצבות בצורה אסתטית וניתנות להתאמה אישית, בהתאם לצורך הסביבתי.

היתרונות הבולטים של מכולות אשפה כוללים את היכולת לשמור על ניקיון וסדר בסביבת העבודה והמרחב הציבורי, למנוע זליגת פסולת לאזורי עבודה, וכן להקל על תהליכי האיסוף והשינוע לנקודות פינוי וריקון.

לפרטים והצעות מחיר >